Czech English

Pozice

Hledáme kolegu na pozici Public Relations asistent

Hledáme kolegu na čtvrtinový úvazek na pozici asistenta v zavedené PR agentuře působící v centru Prahy. Potřebujeme aktivního odpovědného člověka, který je schopen systematické a dlouhodobé práce, má vztah k médiím a PR, je ochoten se učit novým věcem a pracovat v kompaktním týmu spolupracovníků.

Náplň práce:

  • Tvorba mediálních monitoringů se schopností analyzovat text a generovat výstup důležitých informací s krátkým shrnutím.
  • Kreativní tvorba článků a prezentačních materiálů, popřípadě dalších textů – nutná znalost nejen pravopisných pravidel, ale i vysoká úroveň stylistiky.
  • Reporting, analýzy a shrnutí informací do formalizovaného podkladu podle osnovy.
  • Správa klientských profilů na Facebooku, nutná znalost zásad správy facebookových profilů a schopnost formulovat stručná sdělení, znalost pravidel komunikace na sociálních sítích.
  • Správa webových stránek.
  • Příležitostná komunikace s klienty a novináři podle potřeb agentury.
  • Spolupráce při organizaci eventů a akcí pro klienty, a to i s přítomností médií.

Požadujeme:

  • Perfektní znalost českého jazyka po stylistické i gramatické stránce.
  • Odpovědný a samostatný přístup k práci.
  • Schopnost vytvářet kvalitní nápadité texty.
  • Zájem o sport a sportovní světové dění (především fotbal, tenis atd.) – schopnost psaní redakčních článků na toto téma.
  • Znalost angličtiny na komunikační úrovni, další jazyky vítány (např. slovenština, polština, srbština a další).

Nabízíme:

  • Volnou pracovní dobu (student si může pracovní dobu přizpůsobit výuce).
  • Dlouhodobou spolupráci s agenturou.
  • Možnost učit se novým věcem a získání zkušeností v oblasti PR a mediální komunikace.
  • Zajímavý přivýdělek a možnost růstu odměny podle výkonu a množství práce.
  • Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu v centru Prahy přímo u zastávky metra.

Informace o pozici:

Požadované vzdělání: vzdělání není podstatné

Požadované jazyky: čeština (výborná) nebo angličtina (pokročilá)

Zařazeno: marketing, média, reklama a PR, vydavatelství, tisk a polygrafie, asistent

Zařazení pozice: asistent v médiích, reklamě, PR, specialista PR, novinář, publicista, redaktor, editor

Typ pracovního poměru: práce na částečný úvazek

Délka pracovního poměru: na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce

Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce