Czech English

O nás

Společnost PP Partners Prague působí na trhu již od roku 2007, kdy začala nabízet služby z oblasti HR se specializací na vyhledávání manažérů pro špičkové pozice. Funkci managing directora a zároveň klíčového konzultanta firmy vykonával zkušený personalista a manažér Ján Dolejš.

V roce 2010 rozšířila společnost své aktivity i do oblasti PR s nástupem nového konzultanta Andreje Čírtka, který dříve působil jako tiskový mluvčí a ředitel komunikačního odboru na Ministerstvu obrany ČR. Pod jeho vedením se postupně rozvíjely projekty z oblasti public relations pro klienty z energetiky, obranného průmyslu, sázkařské branže, diplomacie a dalších segmentů.

V roce 2013 odchází z PP Partners její zakladatel Ján Dolejš, který dál působí na trhu personálních služeb pod hlavičkou společnosti EXPEO Prague s.r.o. Vedení PP Partners přebírá Andrej Čírtek a těžištěm podnikání PP Partners Prague se stávají služby public relations.

 

Andrej ČírtekAndrej Čírtek

Andrej Čírtek je managing directorem společnosti a klíčovým konzultantem pro oblast PR.

V letech 2004 až 2009 působil jako tiskový mluvčí a ředitel komunikace Ministerstva obrany ČR, kde začínal v roce 2002 jako komunikační specialista pro média a veřejnost.

Profesionální kariéru začal v roce 2001 jako product manager ve společnosti, která provozovala přední český internetový portál Atlas.cz. Andrej dosáhl magisterského titulu v oboru Právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Mluví česky, anglicky a italsky.